Як перевести собаку на інший корм?

Собаки живуть пліч-о-пліч з людиною вже багато тисячоліть, і завжди були незамінними помічниками, крім того, собака - це ще й чудовий друг, який гідний хорошого харчування і утримання.

Натуральний раціон собак повинен містити приблизно 50-70% м'яса, 30-40% молочних продуктів, 10-20% овочів і 10-15% круп.

Сухий корм, на відміну від натурального, є повноцінним, і не вимагає ніяких доповнень. Сухий корм вже включає в себе всі необхідні вітаміни, мінерали та поживні речовини, яких потребує організм собаки.

При правильному підборі сухого корму ви забезпечуєте своєму вихованцеві:

- Здорові зуби, кістки і суглоби

- Блискучу, здорову шерсть

- Здорову травну систему

- Енергію, активність і рухливість

- І, як результат всього перерахованого, довге і щасливе життя

При виборі правильного раціону для собаки необхідно звернути увагу на такі параметри як: вік, порода, фізіологічні стан тваринного (кастрація, вагітність, хвороби), а також конституцію. Ще варто враховувати смакові переваги вашого улюбленця.

Щоб уникнути проблем з травленням при переході на інший раціон або корм іншого виробника не потрібно поспішати. Міняти раціон необхідно поступово, протягом 7 днів відповідно до поданої нижче схемою:

75 % привычного корма 50 % привычного корма 25 % привычного корма 100 % нового корма
25 % нового корма 50 % нового корма

75 % нового корма


доза корма

При зміні раціону всередині одного виробника, необхідно дотримуватися такої схеми:

75 % привычного корма 50 % привычного корма 25 % привычного корма 100 % нового корма
25 % нового корма 50 % нового корма

75 % нового корма


доза корма

Ми знаємо наскільки складно і відповідально вибрати відповідний за складом корм для вашого вихованця і готові з цим допомогти. Вибрати корм для собак і цуценят по вигідним цінам, оформити замовлення і доставку ви можете через наш інтернет магазин проконсультувавшись з фахівцем. Наша компанія пропонує вам продукцію за цілком доступними цінами і з максимально оперативною доставкою.

Поділитися