Про бренд Exclusion - італійська якість харчування

"Ми те, що ми їмо"

Свого часу великий медик Гіппократ сказав: «Ми те, що ми їмо», так воно і є, і це саме стосується наших улюбленців.

Мається на увазі, що їжа, яка надходить до організму тварини є своєрідним «будівельним матеріалом», тобто, при правильному харчуванні організм здоровий і працює правильно, бо він складається з тих елементів, які до нього надходять. Якщо ж харчування недостатньо якісне, або містить недостатньою кількість корисних речовин, це може призвести до різних захворювань, внаслідок порушення обміну речовин. Саме тому потрібно уважно та відповідально ставитися до підбору раціону для свого улюбленця. Монопротеїнові італійські корми Exclusion не містять у своєму складі кукурудзи, сої та пшениці. Дегідроване м'ясо складається на 65% протеїну і легко засвоюється. Хондроїтин і глюкозамін дбають про здоров'я суглобів та кісток, а середземноморський суперфуд насичує організм необхідними вітамінами та мінералами. Ми дбаємо про Ваших улюбленців, тому наші корми НЕ містять штучних консервантів.

Хто виробник Exclusion

Dorado – міжнародна італійська компанія, заснована в 1991 році експертом-дієтологом Ренато Россі, який розумів важливість створення високоякісних продуктів харчування для тварин. Dorado – це сімейна компанія, орієнтована на якість, прозорість та технологічний розвиток, яка охоплює 19 країн:

Перевагою є прямий цикл виробництва. Здійснення контролю починається при прийомі вхідної сировини та супроводжує всі етапи виробництва. Компанія займається виготовленням сухих та вологих раціонів з оптимальними рецептурами для збереження здоров’я собак та котів. Завод знаходиться в Італії у місті Монсоле.

Раціони Exclusion – це запорука здорового, довгого та щасливого життя Ваших улюбленців!

Поділитися