Монопротеїнові дієти Exclusion для собак та котів

Ми вдячні, що Ви високо оцінили фізіологічні корми від Exclusion.

Збалансовані раціони Exclusion Mediterraneo Noble Grain Суперпреміум класу на основі високоякісного рису та дегідрованого монопротеїну з натуральними інгредієнтами нікого не залишили байдужими. Проте, на жаль, в тварин нерідко зустрічаються захворювання та патології, через які їх організм потребує особливої дієти. Саме через це, власникам таких тварин необхідно з додатковою увагою ставитись до раціону своїх пухнастих друзів.

Знаючи про цю потребу, команда Exclusion розробила лінійку особливих ветеринарних дієт Exclusion Monoprotein Vet Diet, яка включає такі раціони для котів та собак:

- Hypoallergenic Dog&Cat

- Intestinal Dog&Cat

- Urinary Dog&Cat

- Renal Dog&Cat

- Diabetic Dog

- Mobility Dog

- Metabolic&Mobility Dog

- Hepatic Dog

- Hydrolyzed Hypoallergenic Dog

Кожний дієтичний раціон є повноцінним та містить адаптовані інгредієнти для максимального засвоєння організмом. Дієти розроблені на основі великого ветеринарного досвіду та розуміння потреб організму тварин при кожній окремій патології, що робить їх максимально ефективними. Проста та відкрита формула раціону містить тільки натуральні інгредієнти високої якості. Рецептура має одне джерело тваринного протеїну для зниження ризику виникнення алергічних реакцій. Дієтичні раціони доступні у вологій та сухій формі, та в крокетах різних розмірів для максимально комфортного харчування різних порід тварин. Exclusion Monoprotein Vet Diet – це якісні, надійні, високоефективні та натуральні дієтичні раціони для собак та котів, виготовлені в Італії та схвалені європейськими ветеринарами. Спробуйте, ваш улюбленець точно оцінить італійську якість та вашу турботу!

Поділитися