Користь сухого корму для котів

Правильно підібраний раціон - запорука здоров'я і довголіття кота чи кішки. Крім того, важливим моментом є так само якість корму, сировини, з якого він був приготований, спосіб приготування і упаковка, яка відповідає, в тому числі, за правильність зберігання.

Переваги використання сухих кормів для котів

Деякі господарі котів вважають, що безпечніше і краще годувати тварину натуральною їжею, але повноцінно збалансувати корм в домашніх умовах, згідно з усіма потребам хвостатого друга, практично неможливо.

Завдяки готовому і правильно підібраному корму ви забезпечуєте своєму вихованцеві:

- Збалансоване надходження в організм усіх корисних речовин (в тому числі вітамінів і мінералів)

- Блискучу та здорову шерсть

- Гострий зір

- Міцний скелет і здорові зуби

- Здоровий шлунок і кишечник

- Здорову і правильно функціонующу сечостатеву систему, включаючи нирки, які часто схильні до захворювань у кішок

Крім того, готові сухі корми мають ряд переваг:

- Легкість у використанні. Досить відкрити упаковку і насипати корм в миску 

- Економія часу на приготування. Готування їжі займає багато часу, а продукти, які термічно оброблені недостатньо можуть бути джерелом небезпечних захворювань

- Економія грошей. Якісні продукти коштують не дешево і, до того ж, досить складно визначити їх походження

- З якісним сухим кормом можна не дотримуватися режиму годування. Досить насипати в миску і займатися своїми справами. Не потрібно переживати з приводу того, що їжа може зіпсуватися (особливо це актуально в жарку пору)

Використовуючи сухий корм потрібно пам'ятати, що він містить мало вологи і, тому, необхідно забезпечити тварині вільний доступ до питної води.

Мінус готових кормів в тому, що вони мають властивість раптово закінчуватися, але наш інтернет-магазин допоможе вам з цим питанням. У нас ви можете купити сухий корм для котів, який ідеально задовольнить потреби вашого улюбленця, і оформити зручну і швидку доставку не виходячи з дому.

Поділитися